masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Telefon
WhatsApp
Adil Karaismailoğlu

Adil Karaismailoğlu, öğrenim hayatını tamamlamasının ardından İBB ve İETT’de yer aldığı görevlerde, İstanbul Ulaşım Master Planı, İstanbul Otopark Master Planı, İstanbul Lojistik Master Planı, İstanbul Trafik Güvenliği Master Planı, akıllı otoyol projesi ve Türkiye’nin ilk trafik kontrol merkezinin kurulmasına öncülük etti.

Aldığı görevlerde çevreye duyarlı şehircilik çözümleri geliştiren bir misyon yüklenen Karaismailoğlu, dijitalleşme vizyonuyla trafik için özel mobil uygulama projelerini hayata geçirdi.

Çalışma hayatında elde ettiği tecrübeleri mühendislik bilgisiyle harmanlayan Karaismailoğlu Türkiye’yi ulaşım ve altyapıda daha ileriye taşımak vizyonuyla Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı görevini yürütüyor. Karaismailoğlu, altyapıyı güçlendirerek Türkiye’nin tüm dünyada lojistik, mobilite ve dijitalleşmede süper güç haline gelmesi için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

https://adilkaraismailoglu.com.tr/

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!