masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Telefon
WhatsApp
Bakan Koca haritayı açıkladı: İstanbul çok yüksek riskli grupta

Haftalık Covid-19 vaka sayısı her 100 bin kişide İstanbul'da 251,12, Ankara'da 107,99 İzmir'de 111,41 oldu. Haftalık verilere göre Samsun, Giresun, Sinop, Balıkesir ve Yalova 100 bin kişide en çok Kovid-19 vakası görülen iller oldu. Şırnak, Siirt, Hakkari, Mardin ve Şanlıurfa ise 100 bin kişide en az koronavirüs vakası görülen iller oldu.

Virüsü yok sayamayız. Onun normal hayatımızı elimizden almasına da izin vermemeliyiz. Bunu tedbirlere uyarak başarabiliriz.

İllerimizde haftalık 100.000 nüfusa karşılık gelen toplam vaka sayısını gösteren insidans haritamızı ekte görebilirsiniz. Normale dönmek elimizde. Bu ancak tedbirle mümkün.

Bakan Koca sosyal medya hesabından 13-19 Mart haftasına ait toplam vaka sayısını gösteren haritayı paylaştı. Buna göre İstanbul çok yüksek riskli iller arasına girerken, Ankara ve İzmir de yüksek riskli gruba dahil oldu. Peki vaka sayısı en çok artan iller hangisi oldu? Vaka sayısı en az görülen iller hangisi oldu? İşte detaylar...

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!