masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Telefon
WhatsApp
IQOS Elektronik Sigara Modeli 2.4 Plus

Iqos 2.4 Plus Nasıl Kullanılır Ve Özellikleri Nelerdir?
Iqos kalemin (holder) gösterildiği gibi cep şarj aletinin içine yerleştirin. İqos’u açmak için cep şarj aletinin güç tuşuna basılı tutun. Işıkların yanıp sönme işlemi bittiğinde (4 – 5  dakika) kalem şarj olmuş ve kullanıma hazır durumdadır.

Tütün (stick) gösterildiği gibi çizgiye kadar iqos kalemin içine yerleştirin. Isıtma için İqos kalemi cep sarj cihazından çıkardıktan sonra güç düğmesine basın ve birkaç saniye basılı tutun.

Kalem titredikten sonra  gösterge yanıp sönmeyi durduracak ve ışık sabit hale gelecektir. Ön ısıtma süresi 15 – 20 saniyedir. Cihaz kullanıma hazırdır.

https://www.pmiqos.com/heets-kibris

Işıklar sönmeden sabit bir şekilde yanmaya başladığında 6 dakika veya 14 çekiş (puff)  tütün çubuğunun keyfini çıkarabilirsiniz. Son iki çekimde kalem titredikten sonra beyaz ışığık yanıp sönmeye başlar.Daha sonra cihaz kendiliğinden kapanır.

Tütün çubuğunu tutucudan çıkarmak için öncelikle kapağı yavaşça yukarı çekin ve ardından tütün çubuğunu çekerek çıkarın.

 

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!