Telefon
WhatsApp
Kokteyl Organizasyonu

Azra Organizasyon'un bir diğer hizmet yelpazesinde bulunan Kokteyl Orgnanizasyonu hizmetidir. Başta İstanbul olmak üzere Marmama Bölgesi ve Türkiye'nin farklı yerlerinde bu hizmeti tam kapasite, eksiksiz ve müşteri memnuniyeti ön planda tutarak esnek bir fiyat anlayışıyla sürdürmektedir.

KOKTEYL ORGANİZASYONU NEDİR?

Kokteyl organizasyonları gerek açık mekanlarda olsun gerekse kapalı mekanlarda olsun çoğunlukla ayak üstü sohbet havasında geçen ve insanların belirlenmiş bir vakitte belli gün, gece ve daha önce zamanı belirlenmiş bir vakitte bir araya toplanmasıdır. Bu toplantılar ya da diğer bir deyişle bu bir araya gelmeler nişan, düğün, açılış, davet, nikah, gala, toplantı, merasim, etkinlek mezuniyet ve ismini koyamadığımız daha bir çok şekilde icra edilmektedir.

Kokteyl gibi organizasonyaların diğer toplu orgnazasyonladan farkı ise özel anların, toplantıların, kutlamaların, açılışların, davetlerin en prestijli yüzü ve modernizmin bir göstergesi olarak kabul görmesidir.

Biz Azra Organizasyonu olarak isterseniz açılış organizasyonlarınız için, isterseniz düğün organizasyonlarınız için, isterseniz davet, gala ve diğer tüm organizasyonlarınız için sizlere kokteyl organizasyonu kapsamında gerekli tüm hizmetleri üstleniyoruz.

Kokteyli Organizasyonu fiyatlarımız mekan, ikram ve menü içeriklerine göre değişmektedir.

Her türlü hizmet ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz.

HANGİ HİZMETLERİ SUNUYORUZ

Düğün, nikah, nişan, gala, mezuniyet, açılış, parti, yaza merhaba kokteyli, özel davet gün ve gecelerin artık vazgeçilmezi olan kokteyl organizasyonu hizmetinde yıllardır hizmet veren Azra Organizasyon bu hizmette de kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Kokteyl partilerinde sunduğumuz belli başlı hizmet kombinasyonlarımızdan bazıları şunlardır:

Muazzam bir sunum ve leziz ikramlarla böylesi güzel bir anınızda bu organizasyonu gerçekleştirmek içten bile değildir. Deneyimli eleman ve ekipmanlarımızla bunun tadını sınırsız bir şekilde hissedersiniz. Davetlilerinizi karşılamak için özel ekipler, host ve hostes hizmeti ve kokteyl masası kiralama gibi ayrıntılı detaylar şüphesizki ornganizasyonun olmazsa olmazlarındandır.

Sunacağımız catering hizmetiyle en leziz ikram ve atıştırmalıkları misafirlerinize sunarak yine tecrübeli host ve hostes çalışanlarımızla sizlere son derece memnun kalacağınız kusursuz bir hizmet sunacaklardır. Sunumlarımız profesyonel bir şekilde yerine getirilmektedir. Bunun yanısıra koktely masası süsleme, açılış süsleme kapsamında balon ve çiçek süslemelerle en şık ve dekoratif seçenekleri size sunuyoruz. Bunun yanında yine ortama güzellik katacak ışık şovları, konfeti şov ve balon şovlarla da davetinize coşku katacak her türlü etkinliği de siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sunuyoruz.

Misafir sayınız ve davetinizin konsept ve boyutuna göre her bütçeye uygun farklı seçeneklerden oluşan paketlerimiz vardır.

Kokteyl Organizasyonu fiyatlarımız mekan, ikram ve menü içeriklerine göre değişmektedir.

Her türlü hizmet ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz.

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!