masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Telefon
WhatsApp
Meteoroloji son verileri açıkladı: Yağışlar geri geliyor

Hava durumu raporunda çok sayıda ilde bu haftanın başından itibaren kuvvetli yağışların etkili olmaya başlayacağı belirtildi. Vatandaşlardan ani sel, su baskını, yıldırım ve yağış anında kuvvetli rüzgâr gibi olumsuzluklara karşı tedbirli ve dikkatli olunması istendi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son değerlendirmelerine göre çok sayıda ilde hafta başından itibaren kuvvetli yağış etkili olacak.

İstanbul'da da yağışın etkili olması beklenirken, vatandaşlara olası ani sel, su baskını, yıldırım ve yağış anında kuvvetli rüzgâr gibi durumlara karşı uyarıldı.

YURTTA HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve iç kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu olacak.

Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz, Akdeniz'in Toroslar mevkii, Osmaniye, Kahramanmaraş'ın güneybatısı, Orta Karadeniz kıyıları ve Doğu Karadeniz ile Eskişehir, Çankırı, Ankara'nın kuzeybatı çevreleri, Sivas'ın doğusu, Kütahya, Erzincan, Malatya, Ardahan çevreleri ve Erzurum'un kuzeyinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacak.

Yurdun diğer yerlerinin ise az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

SICAKLIKLARDA DEĞİŞİKLİK BEKLENMİYOR
Yağışlar yurt genelinde etkili olacak ancak hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor.

Sıcaklıklar genellikle mevsim normalleri civarında, ülkemizin doğu kesimleri ile Kıyı Ege ve Marmara'nın batısında mevsim normalleri üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Rüzgârın ise genellikle kuzeyli, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Güney Ege kıyıları ile Doğu Anadolu'nun güneydoğusunda kuvvetlice (30-50 km/saat) eseceği tahmin ediliyor.

SAĞANAK HÂKİM OLACAK
Doğu Karadeniz kıyıları ile Ordu çevresinde akşam saatlerinde gök gürültülü sağanak bekleniyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tahminine göre, pazar sabah saatlerinde Ordu, Giresun, Trabzon'un doğu ilçeleri, Rize ve Artvin kıyılarında görülecek gök gürültülü sağanağın yerel kuvvetli olmasının beklendiği bildirildi.

Vatandaşlardan, ani sel, su baskını, yıldırım ve yağış anında kuvvetli rüzgâr gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması isteniyor.

https://zorganizasyon.com/hizmet/masa-sandalye-kiralama.html 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!