masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Telefon
WhatsApp
Nişan Organizasyonu

Toplumumuzda evlenmeye karar veren çiftlerin evlilik kadar, evlilik öncesi yapılan nişan ve buna bağlı olarak çeşitli organizasyonlarla icra edilen kutlama ve merasimler de çiftlerin hayatında önemli bir dönüm noktasıdır.

Peki nişan nedir ve bu süreç nasıl işliyor?
Dinimizde "Evlenmeleri câiz olan iki kişinin birbiriyle evlenmeyi karşılıklı olarak vaad etmesi” anlamına gelen nişan (nişanlanma) ve bunun sonucunda ortaya çıkan nişanlılık ilişkisine hemen bütün toplumlarda rastlanır.

Evlilik bağı kurulmadan önce nişanlanma yani sözleşme yapılması yukarıda da ifade ettiğimiz gibi tüm toplumlarda olduğu gibi eski Türkler’de de vardı. Nişanlanma, taraflar arasında sona erdirilmesi hemen hemen evlenme kadar güç sayılan bir bağ olarak kabul edilir. Türkiye toplumunda hâkim kanaat, nişanlanmanın kendine özgü yapısı olan bir aile hukuku sözleşmesi niteliği taşıdığı yönündedir.

Çiftler arasında evliliğe ilk adım olarak kabul edilen nişan yani sözleşme, toplumumuzda belli bir kutlama ve merasim şeklinde icra edilmektedir.

Azra Organizasyon, evliliğe ilk adımı olan nişan merasiminde çiftleri böylesi önemli bir günde yalnız bırakmayarak nişanın başından sonuna kadar her türlü hizmetle yanlarında olmak ve bu mutlu günlerinde elimizden geldiğince profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla yapacağımız hizmetle mutluluklarına bir nebze de olsa katkıda bulunmak istiyoruz.

Nişan Merasimi Hizmetinde Azra Organizasyon Farkı
Mükemmel bir nişan merasimi gerçekleştirmek tamamen organizasyonu üstlenen firmanın ayrıntılara, mekan konforuna, müşterinin zevk seviyesine hitap etmeli ve yapacağı lojistik destek te çok önemlidir. Bu kapsamda biz Azra Organizasyon olarak daha önceki referanslarımızı da örnek göstererek müşterimizin memnuniyetini esas alıyor ve yapacağımız hizmetin garantisini veriyoruz.

Bir diğer husus ta herhangi bir etkinliğin yürütülmesini üstlendiğimizde müşterinin beklentilerini ve bütçesine uygun hizmet kalitesini düşürmeden yerine getiriyor olmamızdır.

Firma olarak tam kapasite hizmet veren organizasyon ve planlama ekibiyiz. Nişan Organizasyonu merasiminde çiftlerin ve konukların kişiliklerini yansıtan uyumlu bir estetik ve görünüm oluşturmak için mekan düzenlemelerini özel tasarımlarla dekore ediyoruz.

Azra Organizasyon olarak bir diğer farkımız misafirlerin tam anlamıyla hazır bulunmasından sonra tören sırasında misafirlerle samimi ve cana yakın bir bağ kurma, hızlı ve kaliteli bir şekilde ihtiyaçlarını tam olarak karşılama, yapılan sunumlarda misafirlerin beklenti ve isteklerine hızlı bir şekilde cevap vermek bizim için çok önemlidir. Verilen hizmetlerde müşterinin memnuniyeti birinci derecede önceliğimizdir.

Müşterilerimizin misafirleri için organizasyon firması olarak derinlemesine bir fikir alış verişi yaptıktan sonra, misafirlere vereceğimiz hizmet konusunda bir dizi çalışmalar içine giriyoruz. Bu çalışmalar özellikle misafirlerin oturma düzenini sağlayan masa ve sandalyelerden başlıyoruz. Buradaki sunumlara çok önem veriyoruz. Masalardaki düzen, şıklık, zerafet, stil, uyumluluk, masa örtüleri, çatal, kaşık, tabak, bardak ve diğer tamamlayıcı unsurları özenle dekore ediyoruz. Müşterinin göz zevkine, ruh haline ve kapsayıcı bir ferahlık ve huzur vermesine özellikle dikkat ediyoruz.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!