masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama masa sandalye kiralama pvc zemin kaplama

Telefon
WhatsApp
Zam yağmuru sürücüleri vurdu! Tarih verildi akaryakıta bir zam daha

Dolar kurunda yaşanan yükseliş sonrası akaryakıt piyasası allak bullak oldu. Neredeyse her gün yeni bir zam sürücülerin kapısını çalışıyor.

Son olarak Motorin, LPG ve Benzine zam geldiği açıklandı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı 18/12/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Motorinde 1,14 Benzinde 0,69 LPG’de 0,70 TL/LT Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur." ifadeleri kullanıldı.

Gelen son zam sonrası Ekonomist Oğuz Demir akaryakıt fiyatlarına bir zam daha geleceğini duyurdu.

SÜRÜCÜLER DİKKAT! AKARYAKITA BİR ZAM DAHA GELİYOR
Son zam sonrası twitter hesabından yeni zammın geleceğini duyuran Ekonomist Oğuz Demir, "Bugün itibariyle benzine 69 kuruş ve motorine 1,13 kuruş zam kesinleşti. İşin kötü tarafı pazartesi gecesi itibariyle hem benzine hem motorine büyük olasılıkla 55'er kuruş daha zam gelebilir. Diyecek bir şey kalmadı." diyerek sürücülere kötü haberi verdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!